Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Celal KARAALİ
Genel Yayın Yönetmeni
Senay BADUR
HABER MÜDÜRÜ
Tuncay DAĞLI
SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Fidan UĞUR SALMAN
HABER EDİTÖRÜ
Senay BADUR
REDAKTÖR
Selvi SARITAÇ

WEB EDİTÖRLER

Tolga ÖZDEMİR
Volkan KARAALİ
Gamze ÜNLÜ
Şaban KARADUMAN
Emine DUĞAN
Miray CEBECİ
HALK VE İLİŞKİLER
Sümeyra DUGAN
Gece Vardiyası Editörü
Şaban KARADUMAN
Hukuk Danışmanı
Sinan BAYAT
Mali Müşavir
Sezai AYNALI
SAYFA SEKRETERİ
Faruk İbrahim Alpagut
ADRES
Kemalpaşa Mah.Halkalı Cad. No:113 Kat.2 D:3
Sefaköy-Küçükçekmece / İstanbul
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Te bilişim
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
İletişim
0(212) 426 15 15
[email protected]

yasamgazetesi.com'da yayınlanan ajans haberleri kaynak gösterilse dahi yasal olarak alıntı yapılamaz. Ajans haberlerinin ilgili ajanstan habersiz alıntı yapılması durumunda hak sahibi haber ajansı kuruluşuna haberleri kopyalayanlar için cezai işlemler uygulama hakkı doğmaktadır.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. http://yasamgazetesi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

yasamgazetesi.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.yasamgazetesi.com'da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve yasamgazetesi.com'un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. yasamgazetesi.com'da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Diğer detaylar için HYPERLINK "http://www.yasamgazetesi.com/gizlilik-sartlari-ve-kullanim-kosullari-s8.html" \t "_blank" Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları sayfamıza göz atabilirsiniz.

KENT YAŞAM GAZETESİ harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasamgazetesi.com.tr İhlas Haber Ajansı abonesidir.